Friebert - Mlynarovič (C), Sedláček (nedohral), Šimko, Kolesár - Čulen, Bratko, Bobál, Mydlo

—————

19.02.2012 15:00

12. kolo AKV - Lišiaci 6:2 (1:1)

Komentár

Za posledné tri zápasy sme získali 9 bodov so skóre 16:5. Najmä počet strelených gólov je pri zväčša úspávacej hre vorvaňov prekvapivý. K už tradične bodujúcim, akými sú Bratko (po zimnej prestávke nazbieral 5G+6A), Mydlo (6G+3A), sa pridal brankár Tomáš Bobál, dnes hrajúci v útoku.

Skóre zápasu otvorili lišiaci po využití brejkovej situácie, načo vorvane odpovedali ešte do polčasu, a to veľmi neštandardne využitím štandardnej situácie. Súper hral tvrdý, forčekujúci futbal, na ktorý sme našli recept až v druhom polčase. Fyzická hra núťiaca k chýbám na jednej strane a náš kombinačný futsal na strane druhej prinášali viacero príležitostí a tým sa duel stal zaujímavým pre divákov. A potom to prišlo, 4 akcie a z nich 4 góly v našom podaní rozhodli o víťazovi. Na tento priebeh už 11 smutných lišiakov nemalo čas ani chuť odpovedať a bude určite chcieť na tento zápas čo najrýchlejšie zabudnúť.

Góly

Bratko (priamy kop), Bobál (Bratko), Kolesár (Bobál), Mydlo, Mydlo, Mlynarovič (Bratko)

Priatelia a Vorvane,

Prosíme podporte Vašimi 2% z dane futsalový klub AK Vorvane.

Tu sa nachádza postup ako nato:

1. Momentálne je podstatné aby ste najneskôr do 15. februára 2012 požiadali zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania zaplatených preddavkov na daň z príjmov fyzických osôb (v žiadosti je potrebné vyplniť Žiadam – nežiadam aj o vystavenie potvrdenia podľa § 39 ods. 7 zákona (potvrdenie o zaplatení dane na účely § 50 zákona)).
  2. Zamestnávateľ Vám na základe tejto žiadosti vystaví a odovzdá tlačivo Ročné zúčtovanie (TLAČIVO 1). Na základe neho vyplníte tlačivo (Vyhlásenie) ktoré, nájdete TU už s predvyplnenými údajmi o našom združení (TLAČIVO 2).
  3. Obidve tieto tlačivá (TLAČIVO 1 a TLAČIVO 2) doručíte poštou alebo osobne príslušnému daňovému úradu podľa Vášho bydliska v termíne najneskôr do 30. 4. 2012.

Je možné odovzdať tieto tlačivá aj mne osobne, a ja sa postarám o ich následnu kontrolu a správne spracovanie.

Cieľom je, aby Občianske združenie Futsalový klub AK Vorvane aj s Vašou podporou mohlo vykonávať svoju činnosť a podporovať rozvoj nášho futsalového klubu. Za každý príspevok sme vďační a vopred ďakujeme, že časť Vašich daní venujete práve nášmu občianskemu združeniu.