11. kolo AKV - Independiente 7:3 (2:1)

11.02.2012 12:41

Komentár

Prestížny duel so starými-známymi bol otvoreným len v prvom polčase, možno aj preto, lebo väčšina hráčov bolo ráno po 8:00 ešte prispatých. Po našom šťastnom góle v podaní pohotového-pochudnutého oTEca vyrovnal Škero aj sprispením Sekyho. Avšak ešte do polčasu našu prevahu korunoval gólom od tyče Mydlo. Druhý polčas bolo na palubovke len jedno mužstvo, a to Vorvane, čo sa prejavilo v podobe piatich gólov v sieti súpera. Vorvane podali dobrý výkon, a po zimnej prestávke sú v hernej pohode. Ďalším plusom je, že už máme pozitívne skóre. Už len si popriať aby tento zápas nabudúce nebol súbojom o 8.miesto ale aspoň o tretie.