12. kolo AKV - Lišiaci 6:2 (1:1)

19.02.2012 15:00

Komentár

Za posledné tri zápasy sme získali 9 bodov so skóre 16:5. Najmä počet strelených gólov je pri zväčša úspávacej hre vorvaňov prekvapivý. K už tradične bodujúcim, akými sú Bratko (po zimnej prestávke nazbieral 5G+6A), Mydlo (6G+3A), sa pridal brankár Tomáš Bobál, dnes hrajúci v útoku.

Skóre zápasu otvorili lišiaci po využití brejkovej situácie, načo vorvane odpovedali ešte do polčasu, a to veľmi neštandardne využitím štandardnej situácie. Súper hral tvrdý, forčekujúci futbal, na ktorý sme našli recept až v druhom polčase. Fyzická hra núťiaca k chýbám na jednej strane a náš kombinačný futsal na strane druhej prinášali viacero príležitostí a tým sa duel stal zaujímavým pre divákov. A potom to prišlo, 4 akcie a z nich 4 góly v našom podaní rozhodli o víťazovi. Na tento priebeh už 11 smutných lišiakov nemalo čas ani chuť odpovedať a bude určite chcieť na tento zápas čo najrýchlejšie zabudnúť.

Góly

Bratko (priamy kop), Bobál (Bratko), Kolesár (Bobál), Mydlo, Mydlo, Mlynarovič (Bratko)