Bobál - Mlynarovič (C), Kolesár, Šimko - Bratko, Mydlo, Žák

—————

10. kolo AK Vorvane - FK Klinger 3:0 (1:0)

Komentár

Ako niekto poznamenal..., "už si to niekto musel odniesť". Po sérii vyrovnaných duelov sme si konečne pripísali 3 body. Pozoruhodný bol gól Mydla z prvej strely po niekoľkých sekundách zápasu po vypychnutí lopty poslednému obráncovi. O tom, že sme tento duel zvládli svedčí aj čisté konto na našej strane skóre. Súper viac krát pohrozil, ale Vorvane hrali zodpovedne a hoci iba s jedným hráčom na striedanie, zápas odmakali a zvíťazili.

Góly

Mydlo, Mlynarovič (Bratko), Bratko (Mydlo)

Karty

nikto

Zostava

Friebert - Mlynarovič (C), Kolesár, Šimko - Bratko, Mydlo

—————

11. kolo AK Vorvane - Independiente 7:3 (2:1)

Komentár

Prestížny duel so starými-známymi bol otvoreným len v prvom polčase, možno aj preto, lebo väčšina hráčov bolo ráno po 8:00 ešte prispatých. Po našom šťastnom góle v podaní pohotového-pochudnutého oTEca vyrovnal Škero aj sprispením Sekyho. Avšak ešte do polčasu našu prevahu korunoval gólom od tyče Mydlo. Druhý polčas bolo na palubovke len jedno mužstvo, a to Vorvane, čo sa prejavilo v podobe piatich gólov v sieti súpera. Vorvane podali dobrý výkon, a po zimnej prestávke sú v hernej pohode. Ďalším plusom je, že už máme pozitívne skóre. Už len si popriať aby tento zápas nabudúce nebol súbojom o 8.miesto ale aspoň o tretie.