Novinky

19.10.2008 19:10

5.kolo AKV - Cargo Partner SR 5:0 (2:0)

Komentár

Víkendový dvojzápas sme začali v sobotu proti nám neznámemu tímu. Nikam sme sa neponáhlali, čakali sme na súpera na polovici a nechali ho hrať. Po chvíli sme zistili, že si môžeme dovoliť ďaleko viac, mali sme častejšie loptu a prichádzala jedna šanca za druhou. Neger nastrelil v krátkom časovom úseku dva-krát žrď a raz brvno. Skóre po oTEcovej nahrávke otvoril Jošti. Súpera sme sa "báli" stále menej. Druhý gól dal z rohu Neger, nahrával ču.Lo. V druhom polčase sme pokračovali v nátlaku a pridali sme ďalšie tri góly. Súper nebol v útoku príliš nebezpečný, tých pár šancí, ktoré mal v pohode likvidoval Filo. Najväčšiu šancu Carga vykopol z čiary Vlado a hneď z protiútoku dal Jošti svoj druhý gól. S prehľadom sme kontrolovali priebeh zápasu až do konca. Podali sme kolektívny výkon, pripísali si tri body a Filo shutout. Tradične výborný fanklub nás opäť povzbudzoval počas celého zápasu, ďakovačka nechýbala. Ďakujeme.

AKV Dancers

Jošti a ču.LO sú čiplíderi a aj preto sa klub rozhodol zahájiť výborové konanie na AKV čírlíderky. Dievčatá hláste sa. Napr. Benfica Lisabon AXE Dancers si môžte pozrieť tu...

—————

05.10.2008 18:36

3. kolo AKV - HSP Hemerhoidi 1:1 (0:1)

Komentár

Pred týmto zápasom mali oba tímy dve víťazstvá z dvoch zápasov takže priebeh zápasu príliš neprekvapil. Hralo sa opatrne, pozorne zo zadu. Súper bol v Nedeľu trochu odvážnejší ako my a dostával sa do šancí ľahšie. Niektorí naši hráči sa zobudili až v polovici prvého polčasu a niet sa čo diviť, začínalo sa už o ôsmaj ráno. Skóre otvoril súper po peknej strele od žrde a tak sa skončil aj prvý polčas. Na začiatku toho druhého dal cuci po zemi na jedna-jedna. Od toho momentu sa už len zahadzovali dobré príležitosti a každý si strážil 'svojho' hráča. Tú najväčšiu spálil pán Grác tesne pred koncom, čo nás teší a touto cestou ho pozdravujem. Pochvalu si zaslúži celý tím za to, že sme hrali v kompletnej zostave o ôsmej ráno, za to že sme všetci pozorne bránili a za to, že sme opäť bodovali aj bez našich výborných fanúšikov. Ako by povedal nejeden poslabší komentátor - remíza zápasu pristane.

Šimko (Friebert)

Karty

nikto

Zostava

Friebert - Mlynarovič (C), Kolesár, Kaiser, Čulen - Bratko, Šimko, Hudák, Joštiak

—————

29.09.2008 12:11

Fanklub zaúradoval...

Tentokrát bolo našich fanúšikov počuť až tak, že sa zaradili medzi pozitívne postrehy celkového komentára 2.kola.

Vyberáme:

pozoruhodnú podporu v hľadisku malo družstvo AK Vorvane, kde aj za jeho pomoci dokázali zápas otočíť z 0:2 na víťazných 3:2

Zdroj: Futsal-BA