BA pohár 2. kolo AK Vorvane - Celtic 2:1 (1:1)

09.11.2008 12:00

Komentár

Úplne na úvod treba povedať tri dôvody prečo sme mali zo zápasu prehnaný rešpekt. Po prvé, opäť bolo do pola len 5 hráčov, po druhé, medzi dvoma pohárovými zápasmi bolo 15 hodín, ktoré sme miesto oddychu vyplnili oslavou víťazstva zo soboty a po tretie, súper v nedeľu vyradil silný celok Jokerit. Súper nám však pomohol. Priešiel ešte o niečo viac ´unavený´. Viedol síce 1-0, ale do polčasu Vladko vyrovnal. Druhý polčas bola hra nepekná, ale vyrovnaná. Len postup bol dôležitý. Hrali sme pozorne v obrane a čakali na chybu. Tých bolo zo strany súpera viac, ale jednu sa podarilo potrestať. Dvadsať sekúnd pred koncom dal oTEc na 2-1. Každý jeden hráč bol rád, že je po zápase. Vorvane si opäť vychutnali tradičnú ďakovačku s desiatkou verných fanúšikov. Čakáme na vylosovanie.