8. kolo AKV - Rosenheim 3:1 (1:0)

22.11.2008 09:00

Komentár

Napriek výbornej diváckej kulise sme dnes neodohrali príliš zaujímavý zápas. Od začiatku bol plný nepresných nahrávok a spálených šancí. Hrali sme však pozorne vzadu a nepustili sme súpera na koňa. V prvom polčase padol len jeden gól, to keď oTEc rýchlo rozohral out a Janko s kľudom zakončil na bližšiu žrď. To je určite všetko podstatné čo bolo treba k prvému dejstvu povedať. To druhé bolo o niečo zaujímavejšie. Pribúdalo množstvo vyložených šancí a fanklub bol čoraz hlučnejší. Na dva-nula dal z blízka Neger po milimetrovom Filovom vyhodení. Podobných nahrávok z ruky dnes Filo rozdal na dva zápasy, ale podarilo sa využiť len jedno. V polovici polčasu súper znížil po nevydarenom rohovom rozohratí a my sme sa na pár minút ocitli pod tlakom. Veľmi pomohol náš tretí gól, dal ho opäť Janko. Vedeli sme, že máme odstup dvoch gólov a 5 minút pred sebou. Záver sme zvládli, súperovi sme nedovolili streliť kontaktný gól a udržali stav 3-1. Fanklubu ďakujeme za perfektnú atmosféru.