4. kolo AKV - FC Blues 1:2 (0:1)

19.10.2008 19:13

Komentár

V nedeľu proti nám stál tím FC Blues. Bohužial, Vorvaňom opäť chýbal Cuci a tentokrát aj Janko. Vedeli sme, že to bude ťažký súper, veľmi behavý, ktorý nám má čo vracať a s vedomím, že ak vyhrá je na prvom mieste v tabuľke. Tak aj bolo. Vybehli na nás vo veľmi vysokom tempe. Podarilo sa im streliť rýchly prvý gól a s nami to nevyzeralo dobre. Nestratili sme však koncentráciu a bránili zo všetkých síl. Loptu mal stále súper, ale góly nestrielal. Čakali sme na svoju šancu a tá prišla v druhom polčase. Neger dal na jedna-jedna a nám bolo jasné čo bude nasledovať. Tlak súpera narastal a bohužial aj vyvrcholil druhým gólom z priameho kopu. Dýchali sme okrem Koláča z posledných síl, ale na nohách nás držal hlučný fanklub na čele s rowdym Germánom a vidina dobrého výsledku s kvalitným súperom. Mať o trochu viac šťastia mohlo sa nám podariť vyrovnať. V poslednej minúte nastrelil Jošti hlavou žrď. Prehrali sme 1-2, avšak so súperom, ktorý ma určite na postup a udržanie sa vo vyššej lige.