9.kolo AKV - Mont-Real Rendez 3:2 (1:0)

29.11.2008 08:00

Komentár

O dnešnom súperovi sme veľa nevedeli. Bol to náš prvý vzájomný duel, ktorý sme mali odohrať v najhoršom hracom čase - 8:00 ráno. Účasť a prístup bol z našej strany ukážkový, to bol prvý dôvod dnešného úspechu. Začiatok bol ustráchaný, obe mužstvá dobre bránili a šancí nebolo veľa. Filo dnes chytal s veľkým prehľadom a vyhadzoval veľmi použiteľné lopty. V druhej polovici prvého polčasu sa podarilo skórovať Joštimu po Jankovej nahrávke. Začiatok druhého polčasu bol podobne nudný ako toho prvého. Potom však začali padať góly na oboch stranách. Najskôr ich dávali Vorvane, na dva-nula dal Vlado po individuálnej akcii a na tri-nula opäť Jošti po oTEcovej nahrávke. Úplný záver zápasu sme však nezvládli, robili sme nezmyselné chyby a museli sme sa báť o výsledok do poslednej sekundy. Inkasovali sme z rohu na 1-3 a 30 sekúnd pred koncom hlavou na 2-3. Výsledok sme udržali a berieme ďalšie tri body. Fanúšikom patrí veľká vďaka, že prišli povzbudiť napriek skorému hraciemu času.