Zápasy

2. kolo AKV - AK 47 "B" 1:4 (1:1)

Komentár

Na úvod zopár dôležitých faktov. Po celý zápas mal súper častejšie loptu, tvoril hru a na našej polovici strávil dvakrát toľko času ako na tej svojej. To však neznamená, že sme nemali na body. Tento zápas by som rád rozdelil na dve časti, v tej prvej, ktorá trvala do 30.minúty sme až na pár drobností obranu zvládli veľmi dobre. Vyrážali sme do protiútokov a dostali sa aj do niekoľkých sľubných šancí. Po súperovej chybnej rozohrávke sa Neger dostal s loptou až k brankárovi a pomedzi nohy otvoril skóre. Obraz hry to však nijak neovplyvnilo. Do polčasu sa AK 47 podarilo vyrovnať a po prestávke sa začínalo od nuly. Zásadný obrat v zápase nastal asi v 30.minúte zápasu. Začali sa kopiť chyby v našej obrane, odišli sme kondične a súper to potrestal troma gólmi. Spôsob akým sme počas zápasu striedali je hodný prípravky. Niekoľko krát sme tým darovali súperovi tutovky. Stále nám chýba sústredenie, sme zbytočne nervózni a len veľmi pomaly si zvykáme na veľkosť haly. Ak si z tohto zápasu máme zobrať ponaučenie, nesmieme zabudnúť na to, akým spôsobom sme rozohrávali outy, ako veľmi atmosféra na lavičke ovplyvňuje hráčov, ktorí doslova melú z posledného a tiež na to, akým nezmyselným spôsobom sme odohrali záver zápasu – s brankárom na súperovej polovici a obrancom za jeho chrbtom. Za to sme si zaslúžili ďalší gól.