15.kolo AK Vorvane - FK Šport "A" 2:3 (0:0)

30.01.2010 12:09

Komentár

Zápas tabuľkových susedov bol od začiatku vyrovnaný. Oba tímy pozorne bránili a šancí nebolo veľa. Prvý polčas sa skončil zaslúžene 0-0. Ten druhý bol jeden z najhorších z našej strany v tomto ligovom ročníku. Začali sa kopiť chyby v obrane a na nule inkasovaných nás držal výborným výkonom Filip, dnes najlepší z Vorvaňov. Prvý gól sme dostali po zmätku v obrane, súperov útočník zakončoval úplne neobsadený. Tento moment výrazne ovplyvnil priebeh celého druhého polčasu. Začali sme robiť stále viac chýb a čoraz viac diskutovať s rozhodcom. Jeho výkon komentovať nebudem. Čiernym momentov bola Lubova červená karta po zbytočnej hádke s rozhodcom. Neudržal nervy na uzde a nechal sa vylúčiť. Bez ohľadu na to, či mal, alebo nemal pravdu v danej situácii, podobné vylúčenie sa už nesmie opakovať. Súper nám dal ďalšie dva zlepené góly a bolo takmer po stretnutí. Vorvane však zapli v poslednej dvoj-minutovke a bola z toho dráma. Po dvoch rýchlych góloch sme mali asi 30 sekúnd na vyrovnanie. Aj na to šance boli, ale súper sa ubránil. Podal disciplinovaný výkon. Napriek prehre s posledným mužstvom tabuľky sa musíme vyhnúť porazeneckým náladám. Do konca sezóny je ešte veľa zápasov a úprimne verím, že máme káder na to, aby sme sa na tejto úrovni udržali.