8. kolo AK Vorvane - TRE Kronor 2:3 (0:2)

15.11.2009 15:54

Komentár

Hodinový časový posun úvodného výkopu zápasu s TRE KRONOR bol ten menej závažnejší problém, pretože Vorvaňov bolo len päť do poľa. Úvod prvého polčasu bol jednoznačne najhorší v tejto sezóne. Po troch minútach sme prehrávali už 0-2. Od tohto momentu sa hra vyrovnala a oba tímy zahadzovali šance. Dovolím si subjektívne tvrdiť, že v druhom polčase sme boli lepším tímom. Doslova sme vydreli dva góly, ten prvý dal Cuci peknou strelou na zadnú tyč a ten druhý Goffy po rovnako peknom voleji. Napriek tomu, že sme kondične na súpera na konci nemali, darilo sa nám ho držať ďalej od našej brány. Remízu by sme brali asi všetci v tom momente, ale 30 sekúnd pred koncom sme o ňu prišli. Prehra mrzí, ale klobúk dole za bojovný výkon všetkých piatich Vorvaňov.