AK Vorvane - FC Inter 2:2 (0:1)

02.05.2009 14:10

Komentár

Pre oboch súperov bol tento zápas dôležitý. Inter stále hrá o postup do vyššej ligy a keby v tomto zápase uspel trojbodovo, šanca skončiť na treťom mieste by bola oveľa reálnejšia. Súper mal pripravených 9 hráčov, nám chýbal len Rodo a dlhodobo zranený oTEc. Oba polčasy hrali súperi pozorne v obrane a vyložených šancí nebolo veľa. Vedenia sa ujal Inter strelou zo strednej vzdialenosti. Naše pokusy končili na žrdi, alebo mimo brány a zlatým klincom našej streleckej nemohúcnosti v prvom polčase bol katastrofálny trestný kop v podaní Negra po šiestom faule súpera. Prvú polovicu sme prehrali, ale pozitívom bola hra v obrane. Na začiatku druhého polčasu zabezpečil vyrovnanie Cuci identickým zakončením ako v minulom zápase, strelou po zemi. Asistenciu píšeme Čulovi od ktorého sa po priamom kope Interu lopta odrazila, jednoducho bol nepriestreľný ! Súper sa onedlho opäť ujal vedenia po našej chybe v obrane. Našťastie o pár minút na to prešla až do brány Vladova strela a bolo 2-2. Vorvane ďalej pokračovali v razítkovaní tyčí, ale gól sa už nepodarilo streliť. Remíza zápasu pristane, pre nás bolo dôležité neprehrať a tak z výsledku máme určite väčšiu radosť ako Inter. Fanklub bol opäť raz veľkou oporou, takmer v plnom počte nás celý zápas hlasno povzbudzoval. Ďakovačka nechýbala.