5. kolo AK Vorvane - Bandog Club 5:1 (5:0)

18.10.2009 16:48

Komentár

Doterajšie zápasy mali veľmi podobný priebeh. Vorvane začnú dobre, dajú prvý gól a potom súper otočí ( alebo pri najlepšom len vyrovná ).V tomto zápase to tak ale nebolo ! Najmä preto, že v polovici prvého polčasu bolo 5-0. Vorvane hrali v pohode, disciplinovane a všetko do čoho kopli išlo do brány. Prvý gól dal Janko Hudák, preto, lebo stál na zadnej tyči a preto, lebo v okolí piatich metrov nebol súperov hráč. Presne mu nahral Vladko. Druhý gól dal Cuci po vystihnutí súperovej nahrávky a individuálnom zakončení.. Tretí raz sa do čierneho trafil Vladko, loptu tam poslal z vlastnej polovice. Po prvé, nechcelo sa mu zase trepať cez celú FTVŠ až na súperovu polovicu a po druhé, na čo by to robil, keď to vie trafiť aj z takej diaľky ( kapitán, je tento komentár postačujúci k takej výnimočnej futsalovej akcii ? ). Štvrtý gól dal Jošti, opäť doklepával na zadnej tyči. Negrova radosť z týchto gólov je neopísateľná. Piaty a posledný gól dal Goffy, vystihol súperov “signál” a loptu doniesol až do brány. Polčas sme teda vyhrali 5-0. Druhá časť z našej strany nebola až taká dobrá. Lopty sme sa zbavovali až príliš rýchlo a súper začal diktovať tempo hry. Dostali sme však len jeden gól. Obrancovia nepristúpili dostatočne rýchlo k najlepšiemu hráčovi Bandogu a ten sa trafil veľmi pekne. Záver druhého polčasu bol plný tutoviek, ktoré sme trestuhodne zahadzovali, ale našťastie presne to robil aj súper. Vorvane si pripisujú prvé tri prvoligové body ! Fanklubu ďakujeme za podporu v oboch zápasoch.