6. kolo AK Vorvane - MO Slovakia 0:4 (0:2)

26.10.2009 10:44

Komentár

V nedeľu sme dostali lekciu z účelnosti. Napriek vyrovnanému futsalu v prvom  polčase stav cez prestávku bol 0-2 pre súpera. Šance boli na oboch stranách, ale len MO Slovakia premenilo dve z nich. Vorvane mali k dispozícii dve 4ky hráčov a hŕstku fanúšikov na tribúne, ale boli oveľa nervóznejšie ako súper. Chýbala finálna nahrávka, kazili sme protiútoky a do čistých šancí sme sa dostávali len zriedka. Z časti to bolo tým, že obrana MO hrala disciplinovane a z časti našou neschopnosťou byť dôraznejší v zakončení keď sme sa za obranu náhodou dostali. Nehrali sme spôsobom akým my môžeme v tejto lige bodovať. Za stavu 0-2 nás súper nechal tvoriť hru a čakal na protiútoky. Opäť raz sa potvrdilo, že nám táto situácia nesedí. V druhom polčase sme dostali ešte dva góly. Pri záverečnej Power-play vedel len jeden hráč z piatich kde má stáť – Goffy v modrom tričku. MO Slovakia si zaslúžilo vyhrať najmä preto, že sme neboli schopní dostať ani raz loptu do ich brány, ale stav 0-4 je pre nás vzhľadom na obraz hry príliš krutý.