21. kolo AK Vorvane - KSF Vinohrady 6:2 (3:1)

29.03.2009 08:00

Komentár

Len dva tímy majú tú "česť"  hrať raz v celej sezóne o 7:00 ráno. V tejto sezóne sme to my a Vinohrady.Zápas sa začal zahodenou tutovkou, ktorú poslal Neger meter nad bránu. Obe obrany pôsobili neisto a tak šancí bolo dosť. Vedenia sme sa ujali po slabej strele Negra, ktorá si našla cestu medzi nohami brankára. Za pár minút súper vyrovnal po peknej akcii, ktorá sa nepodobala tímu zo spodu tabuľky. Chaos v obranách pokračoval aj naďalej, naštastie Filip bol pozorný a v zápase chytil všetko, na čo mal. To sa o brankárovi Vinohradov povedať nedá, aj keď k strele na 2-1 nemal príliš čo povedať. Pred koncom prvého polčasu sa podaril ešte jeden zásah do čierneho, zakončoval úplne voľný Janko. V tom momente mal na striedačke súper sedem hráčov zo siedmych. Ďakujeme. Druhý polčas bol ako ten prvý. Najviac nás hneval hráč číslo sedem s dresom Dubnice a nakopávané lopty za obranu. Premieňanie šancí dnes rozhodlo. Darilo sa netradičnej "dvojičke" Janko - Neger, ktorá po troch góloch v prvom polčase pridala ďalšie tri v druhom ( dvojminútové striedanie, dva rýchle góly s hymnou na konci ). Hral sa férový zápas, ktorý sa skončil podľa predpokladov, aj keď súper hral oveľa lepšie ako sme čakali, alebo ako by to posledné výsledky naznačovali. Dovolím si ešte pár stručných postrehov na záver. Napriek tomu, že sa hralo o siedmej ráno, Čula bolo cítiť, bolo ho plné ihrisko. Jošti hral výborne vzhľadom na to, že ako sám priznal, zobudil sa až pri ďakovačke. Nový rozhodca, ktorý pískal s veľkým prehľadom. V neposlednom rade, veľká vďaka fanúšikom - Anka, Hrobár, Maťka a Elka, ktorí prišli povzbudiť v čase, keď  je v tejto krajine väčšinu roka tma a z osláv sa chodí len domov.