20.kolo AK Vorvane - MO Slovakia 2:3 (1:1)

15.03.2010 13:10

Komentár

Zápas sme začali dobre, boli sme lepší a dali sme aj prvý gól, konkrétne Gofy. Potom sa hra vyrovnala a onedlho sme inkasovali na 1-1. Po     súperovej červenej karte na začiatku druhého polčasu sme hrali dve minúty presilovku, ale gól sa nám nepodarilo streliť, naopak asi pol minúty     potom ako hral súper v plnej sile skóroval po chybe nášho brankára. Snažili sme sa tvoriť hru a držať viac loptu výsledkom čoho bol     vyrovnávajúci gól. Dal ho Janko keď si po outovom rozohraní počkal na loptu na zadnej tyči. Od tej chvíle sme však hrali nervózne, kazili     nahrávky a veľmi slabo bránili. MO Slovakia sa neraz dostalo do prečislenia 3-2. Do konca zápasu sme dostali ešte jeden gól, rozhodol o tom,     že aj napriek vyrovnanému zápasu strácame všetky body. Podľa môjho názoru jedným z najväčších problémov bola nálada na striedačke.     Takto sa nemôže seriózny tím prezentovať v prvej lige, bez ohľadu na hru akú predvádza. To bol hanba a preto sme si zaslúžili prehrať.