14. kolo AK Vorvane - FK Hostinského 5:3 (1:2)

21.03.2009 16:00

Komentár

Zápas dvoch podobne hrajúcich tímov začal lepšie súper. Pomerne rýchlo sa ujal vedenia 2-0. Absolútne sme nezachytili začiatok zápasu, hrali sme nepozorne ako v útoku, tak aj v obrane. Zobrali sme time-out, vyčistili hlavy a vrátili sme sa k svojej hre. Zbytok polčasu bol vyrovnaný aj v držaní lopty aj v počte šancí na oboch stranách. V úplnom závere sa nám podarilo znížiť po chybe brankára na 1-2. Zakončoval Janko. Druhý polčas patril Vorvaňom. Mali sme viac loptu a premieňali šance. Na dva-dva strielal Neger, pochvala patrí Čulovi, vybojoval out a rýchlo a presne rozohral. Onedlho bolo 3-2, po chybnej rozohrávke obráncu súpera zakončoval opäť Neger. Vorvane ožili, fanklub nás neúnavne povzbudzoval a my sme cítili, že môžeme naplno bodovať. Na 4-2 dal Neger po narážačke s Rodom a dovŕšil tak svoj hattrick. Zápas sme chceli dohrať pokojne a bez chyby v obrane, ale súper však po rohu znížil na rozdiel jedného gólu a na rade bol zase raz nervózny záver. Hostinského skúsilo hru bez brankára s piatym hráčom v poli.Vorvane však záver ustáli a čerešničkou na torte bol Rodov gól do prázdnej brány. Porazili sme kvalitného súpera v zápase, ktorý ani zďaleka nebol nudný. Ďakujeme desiatke fanúšikov za povzbudzovanie. V zápasoch ako bol tento to vždy veľmi pomôže.