Zápasy

14. kolo AKV - HSP Hemeroidi 5:2 (3:0)

Komentár

Zápas s HSP sa začal v pomalšom tempe ako ten s Kofolou pred hodinou. Oba tímy hrali opatrne a nedostávali sa do šancí. Skóre otvoril Janny a to zmenilo hru. Začali sme hrať s väčšou chuťou, cítili sme, že máme opäť na tri body a dobre bránili - brankár Filo podal výborný výkon. Do polčasu sme zvýšili na 3-0. V úvode toho druhého sa do hry zapojil aj najlepší hráč súpera Grác a HSP bolo vpredu oveľa nebezpečnejšie. My sme však zápas s prehľadom dotiahli do víťazného konca a stav 5-2 sluší priebehu hry. V Nedeľu sa podarilo VorVaňom uhrať za 3 hodiny 6 bodov s kvalitnými súpermi so stredu tabuľky.

Kanadské bodovanie

Hudák (Kaiser), Kaiser (Joštiak), Kaiser (Hudák), Kaiser (Friebert), Hudák (Čulen)

Komentár

Od začiatku zápasu sme boli lepším tímom a zaslúžene sme vyhrali. Prispelo k tomu viacero faktorov. Po prvé, čo je najdôležitejšie, hrali sme v psychickej pohode, verili sme si, menej kazili a darilo sa aj strelecky.Po druhé, najlepši strelec Kofoly sa trápil na palubovke so zranením. Po tretie, mali sme 'širšiu' striedačku. Po štvrté, mali sme niekoho, kto nám poradil a usmernil nás správnym smerom. Po piate, "oTEc" hral výrazne lepšie ako v minulých zápasoch. Podali sme kolektívny výkon, ale v tomto zápase by som rád vyzdvihol výkon Thomassa, ktorý odohral najlepší zápas v sezóne.

Mlynarovič (Kaiser), Hudák (Kolesár), Čulen - GWG (Kaiser-GWA), Kaiser (Kolesár), Kaiser (Čulen), Kaiser (Friebert), Hudák (Joštiak), Joštiak (Cibák)