Zápasy

1. kolo AKV - HSP Hemerhoidi 5:4 (1:1)

Komentár

Úvodný zápas plný očakávania sa hral od začiatku vo vysokom tempe. Vedenia sa ujal súper po našom chybnom striedaní. Historicky prvý gól AK Vorvane dal Dušan po ukážkovom spracovaní (prvú assistenciu pripisujeme vorvaňovi Čulovi). Na začiatku 2.polčasu sa nám podarilo dostať do vedenia potom, ako si súper po Negrovej prihrávke sám zrazil loptu do brány. Súper opäť vyrovnal na 3:3 po Jankovom góle, ale to Hemeroidi zrovnali stav naposledy. Janko dal štvrtý a Neger piaty hlavou po Vladom výbornom rozohratí autu. V závere sme museli brániť tesný výsledok 5:4!, keď súper skóroval v hre bez brankára. Podarilo sa! Za prvé 3 body do tabuľky vďačíme tímovej hre, veľkej chuti po víťazstve a FANTASTICKÝM FANÚŠIKOM. Ďakujeme, .

Kanadské bodovanie

Kolesár (Čulen), Kaiser (Bratko), Hudák (Joštiak), Hudák, Kaiser (Mlynarovič)

Karty

Šimko, Kolesár

Zostava

Friebert - Mlynarovič (C), Kolesár, Kaiser, Čulen - Šimko, Joštiak, Bratko, Hudák

—————

2. kolo AKV - FC Blues 10:2 (4:1)

Komentár

Len málokto čakal, že Vorvane si poradia so súperom bez väčších problémov. Aj výsledky ankety predpovedali vyrovnaný zápas, ale nebolo tomu tak vďaka výbornému tímovému výkonu. Výsledok plne odzrkadluje diane na ihrisku, hoci Filo chytil pár čistých šancí. To čo sme si predsavzali, vychádzať z obrany, čakať na chyby súpera a hrať naplno za akéhokoľvek stavu, sme do bodky naplnili. Sypalo nám to a preto sme počuli od dnes opäť skvelých divákov pokrik DESAŤ!! Napriek debaklu predpokladáme, že nováčik FC Blues sa bude zlepšovať a odveta nebude ľahkou záležitosťou.

Hudák (Bratko), Kolesár (Čulen), Mlynarovič-GWG, Kolesár, Kaiser (Šimko), Bratko (Hudák), Hudák, Hudák (Friebert), Bratko (Šimko), Kaiser (Kolesár)

Karty

nikto

Zostava

—————

3. kolo AKV - Kofola Ž 1985 4:5 (3:4)

Komentár

Prvú prehru v lige nám uštedrili skúsení futsalisti Kofoly, ktorí mali pri svojich góloch aj dávku šťastia. Zápas sme nezvládli, súper získal 3 body po našich chybách v obrane. Navyše sme prehraváli osobné súboje a nedokázali ubrániť súperovho útočníka s č.10. Aj keď sme nový tím, školácke chyby v obrane nemôžme robiť, pretože niektorí z nás hrajú sálovku už roky. Napr. Vlado, ktorý dnes nabil súperovi na 2 góly, by mal ísť ako kapitán príkladom a nie naopak. Podobných, tvrdších zápasov bude v tejto lige viac, preto sa treba lepšie pripraviť. Pevné nervy a kľud pri rozohrávke..., bez toho to nepôjde.

Kaiser, Joštiak (Šimko), Joštiak (Bratko), Bratko (Kaiser)

Karty

nikto

Zostava

Šimek - Mlynarovič (C), Kolesár, Kaiser, Čulen - Šimko, Joštiak, Bratko, Hudák

—————

4. kolo AKV - FK 03 Hostinského 0:2 (0:0)

Komentár

Po vyrovnanom priebehu sme podľahli mužstvu Hostinského 0:2. Polčas skončil bez gólov a priebeh hry naznačoval, že ani v tom druhom ich veľa nepadne. Všetci vedeli, že ten prvý asi rozhodne a bohužial, dostali sme ho my. Obe obrany hrali velmi opatrne a bez chýb. Ako raz povedal Žigo Pálffy : Nedáš gól, nevyhráš ! My máme po 4. kole toľko bodov ako sme mali po druhom, o niečo horšie skóre a veľku chuť sa odraziť v 5. kole od Rosenheimu k vyšším priečkam. Fanúšikom ďakujeme za peknú atmosféru.

Komentár

V piatom kole sme odohrali zápas dvoch absolútne rozdielnych polčasov. Ten prvý bol z našej strany veľmi zlý, hrali sme bez chuti so sklopenými hlavami a robili jednu chybu za druhou. Napriek polčasovému stavu 0:4 sme sa nevzdali. V 27. min. za stavu 2:4 sme si cez TimeOut povedali, že to otočíme. A tak sa stalo. Záver sme si spoločne s najlepšími fanúšikmi v histórii tejto ligy naozaj užívali. A tentokrát prišiel aj JANKO.

Kaiser (Mlynarovič), Kaiser (Šimko), Hudák (Bratko), Bratko (Mlynarovič), Kaiser-GWG (Mlynarovič-GWA), Hudák (Mlynarovič), Hudák

Komentár

Zápas mal od úvodnej minúty až po poslednú vyrovnaný priebeh. Po zaváhaní v obrane išla Karlovka do vedenia. Vyrovnaniu sme sa dočkali po konečne dobre rozohratom rohu a gól navrch pridal Kaisi umiestnenou strelou k tyči. Súper hrozil počas celého zápasu strelami z väčšej diaľky. Do polčasu sa po skrumáži ujala strela, ktorá prešla cez troch hráčou až za Filov chrbát, 2:2. Druhý polčas sme boli o čosi aktívnejší a hlavne hrali bez chýb v obrane. Zopár dobrých šancí súpera zneškodnil dnes pozorný Filo. Keď už to vyzeralo na deľbu bodov, Karlovka chybne vystriedala a rýchlo rozohratý aut premenil Janko vo víťazný gól. Z toho vyplýva, že SME ROZMONTOVALI KARLOVKU !!

Hudák (Kolesár), Kaiser (Hudák), Hudák-GWG (Kaiser-GWA)